Promocja

Atrakcyjny kredyt od 0%
Oprocentowanie - już od 0%
Minimum formalności!

KREDYT OD 0%

• Możliwość finansowania zakupu nowych samochodów marki Alfa Romeo (wykaz samochodów objętych promocją w salonach Alfa Romeo)
• Bardzo atrakcyjne oprocentowanie - już od 0%
• Niska pierwsza wpłata - tylko 10% wartości samochodu
• Minimum formalności!
• Obowiązkowe finansowanie ubezpieczenia Bezpieczny Kredyt lub GAP w jednej z dostępnych opcji
• Szybka decyzja kredytowa!

Każdy z Klientów zainteresowanych nową Alfa Romeo może sfinansować zakup wymarzonego samochodu w atrakcyjnej ofercie Kredyt od 0%, zupełnie zdalnie, bez wychodzenia z domu! Wszystkie czynności począwszy od wyboru samochodu po jego sfinansowanie odbywają się cyfrowo! Papierowa wersja dokumentacji kredytowej została zastąpiona „ekologiczną” wersją digitalową. Zawarcie umów potwierdzone jest złożeniem elektronicznego podpisu po stronie Klienta i FCA Bank - dokumentacja w formie cyfrowej trafia na wskazany przez Klienta adres mailowy!

Teraz Twoja nowa Alfa Romeo jest dostępna od ręki. Nie musisz czekać miesiącami, by odebrać ją z salonu.

Skonfiguruj swoją wymarzoną Alfę Romeo, sprawdź samochody dostępne od rękiznajdź najbliższego dealera Alfy Romeo.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zadzwoń już teraz


Kredytodawca: FCA Bank S.p.A. S.A. Oddział w Polsce. Przykład reprezentatywny dla „Kredytu od 0%”: wpłata własna: 10.496,40 zł, okres kredytu: 60 miesięcy, 60 miesięcznych rat: 990,97 zł; stopa procentowa zmienna: 8,29%, rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 11.00%, całkowita kwota kredytu: 48.529,83 zł (bez kredytowanych kosztów), całkowity koszt kredytu: 14.710,39 zł (w tym opłata przygotowawcza: 1.342,43 zł, odsetki: 10.928,38 zł, obowiązkowe ubezpieczenie GAP Index 20%: 2.439,58 zł), całkowita kwota do zapłaty: 59.458,21 zł. Dla tego produktu obowiązkowe jest zawarcie umowy ubezpieczenia AC oraz Bezpieczny Kredyt lub GAP. Przedstawione parametry nie uwzględniają ubezpieczenia AC. Wyliczenie na dzień 16.05.2022 r. Akcja jest ograniczona w czasie. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym. Przyznanie kredytu uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego kredytobiorcy. Szczegóły dotyczące oferty kredytowej i ubezpieczeniowej w salonach grupy FCA oraz na www.fcabank.pl.

Logo