Promocja

Hybrydowa Tonale z 5-letnią gwarancją w wynajmie od 1850 zł netto mies.

Tonale to pierwszy model Alfa Romeo, wyposażony w hybrydowy układ napędowy, współpracujący z 7-stopniową automatyczną skrzynią biegów, będący symbolem metamorfozy marki. Model cechuje się najnowocześniejszymi rozwiązaniami technicznymi z zakresu łączności i bezpieczeństwa takimi jak, przednie reflektory Full LED czy też Matrix Full LED, systemy autonomicznej jazdy ADAS 2, ekran dotykowy 10,25” czy cyfrowy wyświetlacz zegarów 12,3”. Wyjątkowa stylistyka modelu została zainspirowana kultowymi modelami Alfa Romeo. Wzrok przyciąga wyjątkowy, włoski design felg aluminiowych, nawiązujący do tarczy telefonu, tylne światła LED będące sygnaturą modelu, siedzenia z Alcantary lub skóry czy wielokolorowe oświetlenie wnętrza Ambient. Alfa Romeo Tonale to początek nowej ery elektryfikacji.

Model objęty jest 5-letnią gwarancją.

WYNAJEM SMART RENTING

Alfa Romeo Tonale jest dostępna od 1850 zł netto miesięcznie w wynajmie Smart Renting. To elastyczna formuła dla firm: stała miesięczna rata co miesiąc, ze znajomością wartości wykupu samochodu od samego początku i możliwość jego pierwokupu po zakończeniu umowy.

Sprawdź raty w kalkulatorze wynajmu na stronie finansowanie.alfaromeo.pl/wynajem

PROMOCYJNY LEASING

Korzystna oferta dla firm umożliwia finansowanie zakupu Alfa Romeo Tonale w atrakcyjnym koszcie całkowitym promocyjnego leasingu i niskiej miesięcznej racie. Zapewniamy minimum formalności i szybką decyzję leasingową.

Sprawdź raty w kalkulatorze leasingowym na stronie finansowanie.alfaromeo.pl/leasing

KREDYT OD 0%

Kredyt umożliwia finansowanie Tonale z oprocentowaniem już od 0%. Oferujemy minimum formalności i szybką decyzję kredytową.

Sprawdź raty w kalkulatorze finansowym na stronie finansowanie.alfaromeo.pl/kredyt


Skonfiguruj swoją wymarzoną Alfę Romeo Tonale, sprawdź samochody dostępne od ręki lub znajdź najbliższego dealera Alfy Romeo.

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zadzwoń już teraz

Gwarancja Maximum Care dotyczy samochodów Alfa Romeo Giulia, Stelvio oraz Tonale i obejmuje 2 lata gwarancji kontraktowej i 3 lata dodatkowej ochrony serwisowej z łącznym limitem przebiegu 200 tys. km. Szczegółowe warunki gwarancji u autoryzowanych dealerów Alfa Romeo. Niniejszy materiał nie stanowi oferty ani oświadczenia gwarancyjnego w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma charakter informacyjny.

Wynajmujący: Leasys Polska Sp. z o.o. Wynajem Smart Renting jest skierowany wyłącznie do przedsiębiorców. Rata wynajmu 1 850 złotych netto dotyczy samochodu Alfa Romeo Tonale 1.5 T4 130 KM (+20 EV) DCT7 HYBRID SUPER w umowie na 36 miesięcy, z limitem 15 000 km rocznie, wpłata własna 5% ceny katalogowej. W podanej racie zawarte są usługa Assistance wraz z samochodem zastępczym. Zawarcie umowy jest uzależnione od oceny zdolności finansowej klienta. Akcja ograniczona w czasie.

Leasingodawca: FCA Leasing Polska Sp. z o.o. Leasing dotyczy wybranych wersji Alfa Romeo i jest skierowana wyłącznie do przedsiębiorców. Całkowity koszt leasingu 105% jest osiągalny dla parametrów: okres 36 miesięcy; czynsz inicjalny 40% ceny pojazdu; 35 miesięcznych rat, wykup 1% ceny pojazdu. Podane warunki obowiązują przy skorzystaniu z ubezpieczenia GAP lub ubezpieczenia Bezpieczny Leasing – oferowanego przez FCA Leasing Polska Sp. z o.o., które nie jest wliczane do całkowitego kosztu leasingu (składka będzie doliczana do rat leasingowych). Szczegółowe warunki leasingu określone są w umowie, zawarcie umowy jest uzależnione od oceny zdolności finansowej klienta. Akcja ograniczona w czasie. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny, rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym. Szczegóły akcji oraz informacje dotyczące spełniania wymogów ochrony środowiska dostępne są u dealerów Alfa Romeo.

Kredytodawca: FCA Bank S.p.A. S.A. Oddział w Polsce. Przykład reprezentatywny dla „Kredytu od 0%”: wpłata własna: 10.496,40 zł, okres kredytu: 60 miesięcy, 60 miesięcznych rat: 990,97 zł; stopa procentowa zmienna:  8,29%, rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO):  11.00%, całkowita kwota kredytu: 48.529,83 zł (bez kredytowanych kosztów), całkowity koszt kredytu:  14.710,39 zł (w tym opłata przygotowawcza: 1.342,43 zł, odsetki: 10.928,38 zł, obowiązkowe ubezpieczenie GAP Index 20%: 2.439,58 zł), całkowita kwota do zapłaty: 59.458,21 zł. Dla tego produktu obowiązkowe jest zawarcie umowy ubezpieczenia AC oraz Bezpieczny Kredyt lub GAP. Przedstawione parametry nie uwzględniają ubezpieczenia AC. Wyliczenie na dzień 16.05.2022 r. Akcja jest ograniczona w czasie. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym. Przyznanie kredytu uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego kredytobiorcy. Szczegóły dotyczące oferty kredytowej i ubezpieczeniowej w salonach grupy FCA oraz na www.fcabank.pl.