Dealer AF CARS SP. Z O.O. SP. K.

O Nas

Chcesz odjechać z naszego salonu Twoim nowym samochodem marki Fiat Professional?


 Przyjaźni Klientowi pracownicy Działu Sprzedaży AF CARS. zadbają, aby Twoje życzenie się spełniło. Niezależnie od modelu, który wybrałeś Panda Van, Fiorino, Doblo, Talento, Ducato, oferujemy najkorzystniejsze ceny. Zapoznaj się z naszymi najnowszymi promocjami marki Fiat Professional.

 

W salonie AF CARS pomożemy Ci wybrać najlepszą dla Ciebie ofertę!
Nie widzisz promocji dla modelu Fiat Professional, który Cię interesuje? Wystarczy, że wypełnisz formularz z zapytaniem, a następnie jeden z naszych specjalistów FP skontaktuje się z Tobą z pełną ofertą promocji i dostępnych samochodów.


Administratorem danych jest stacja serwisowa dealera reprezentowana przez jego przedstawiciela prawnego. Możecie Państwo skontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych stacji serwisowej dealera pisząc na adres e-mail: ochrona-danych@autofrelik.pl.


Zapraszamy do kontaktu 

Kierownik Salonu Sprzedaży Szymon Jeżewski 600 786 086 

Doradca Handlowy Fiat Professional  Krzysztof Śladewski 880 343 910 

Promocje

Naszą misją jest pomóc Ci w procesie zakupu samochodu. Oferujemy szeroki wybór modeli na korzystnych warunkach, by ułatwić Ci zakup nowego samochodu.

Ponadto jeśli nie chcesz angażować własnych środków finansowych – specjalnie dla Ciebie, we współpracy z FCA-Group Bank oraz FCA Leasing, przygotowaliśmy szereg promocji finansowych!

Czy widziałeś już nasz dział Promocji?

Serwis i usługi

Obsługujemy Klienta także po zakupie samochodu.
W naszym dziale Posprzedaży mamy wysoko wykwalifikowany personel i oryginalne części zamienne, które gwarantują szybki i rzetelny serwis.

Skontaktuj się z nami, by umówić się na wizytę!