Promocja

Atrakcyjna oferta wynajmu Leasys.
Bez wpłaty własnej i ze stałą ratą przez cały okres użytkowania. 

Wynajem Smart Renting to nowa elastyczna formuła finansowania aut Jeep® dla firm, oferowana przez Leasys. Co miesiąc płacisz stały czynsz i możesz dopasować warunki oferty do swoich potrzeb.

Już teraz Jeep® Renegade e-Hybrid od 1340 zł netto/miesięcznie w wynajmie, a Jeep® Compass e-Hybrid od 1430 zł netto/miesięcznie w wynajmie.


• Okres finansowania 12 - 60 miesięcy
• Opłata wstępna od 0% do 30%
• Przebieg w kontrakcie 10 000 - 180 000 km
• Obowiązkowe usługi: samochód zastępczy oraz Assistance
• Możliwość rozszerzenia zakresu usług zawartych w racie

Sprawdź wysokość raty wynajmu w kalkulatorze rat wynajmu na stronie  https://finansowanie.jeep.pl/wynajem. Wystarczy, że wybierzesz preferowane parametry: przebieg, wpłatę i jeden z 3 dostępnych pakietów.

Przekonaj się o zaletach wynajmu Smart Renting i możliwościach samochodów Jeep®. Skorzystaj z oferty na wyprzedaż rocznika w połączeniu z atrakcyjnym finansowaniem oferowanym przez Leasys.

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zadzwoń już teraz

Wynajmujący: Leasys Polska Sp. z o.o. Wynajem Smart Renting jest skierowany wyłącznie do przedsiębiorców. Rata wynajmu 1340 PLN netto dotyczy samochodu Jeep® Renegade LIMITED e-Hybrid 130 km A7 w umowie na 36 miesięcy, z limitem 10 000 km rocznie, wpłata własna 10% ceny katalogowej. Rata wynajmu 1430 PLN netto dotyczy samochodu Jeep® Compass LIMITED e-Hybrid 130 km A7 w umowie na 36 miesięcy, z limitem 10 000 km rocznie, wpłata własna 10% ceny katalogowej W podanej racie zawarte są usługa Assistance wraz z samochodem zastępczym. Zawarcie umowy jest uzależnione od oceny zdolności finansowej klienta. Akcja ograniczona w czasie. Oferta dostępna u wybranych dealerów biorących udział w promocji. Wyliczenie ma charakter przykładowy i zostało przygotowane w oparciu o cenę katalogową, a ostateczna wysokość raty i powyższych danych liczbowych uzależniona jest od faktycznej oferty cenowej konkretnego dealera oraz terminu złożenia zamówienia. Szczegóły akcji są dostępne u autoryzowanych dealerów Jeep. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu oraz opcje jego wyposażenia mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym. Szczegóły i informacje dotyczące spełniania wymogów ochrony środowiska oraz dostępnych konfiguracji i dodatkowo płatnych opcji dostępne u autoryzowanych dealerów sieci Jeep®.

Logo